KRASOTKA
1   2     >>  
kategori tjetër  

Globit bimë -
Globe-- livadh bimë, përhapur në të gjithë të gjitha zonat natyrore.

Dress tulipan
Style "Tulip" mori modës të gjerë bashkëkohore.

Llojet e pëlhurave veshje
Kur të blesh një send të gatshme ose materiale për qepje, ne gjithmonë i kushtoj vëmendje për cilësinë e rrobave, pasi kjo do të varet nga jeta operacional.

zanatet e Krishtlindjeve bërë nga brumë kripë
Në pritje të preferuar pushime Që nga fëmijëria unë dua të dekoroj shtëpinë tuaj me dekorata pazakontë e Krishtlindjeve.

brinjë derri Barbecue
Në pritje të ardhjes së pranverës ngrohjes kështu që doni të trajtoni veten për enët gatuar në skarë.

xhaketë gri
xhaketë gri - shumë vajza që lidhen me zyrën, stilin e biznesit, por ajo nuk është.

Pikat në flokët e zezë
Para se të theksuar mbi flokët e zezë të lyer nuk duken shumë të kënaqshëm: e modës ishte edhe thekson klasike fillesa flokëverdhë që janë të kombinuara me flokë të zeza duke krijuar efekt të pista - qime e zezë të përzier me fillesa zverdhur të bardhë, duke krijuar një kontrast të mirë joharmonik me njëri ngjyra të tjera .
1   2      >>         

Vendi është një koleksion privat i materialeve dhe dashnor informative dhe burimeve arsimore. Të gjitha informatat e marra nga burimet publike. Administrata nuk zbatohet për autorësinë e materialeve të përdorura. Të gjitha të drejtat i përkasin pronarëve të tyre